Тиждень математики

Date: 6 лютого 2018 о 16:51

З 29 січня по 2 лютого 2018 року в Нелиповецькому НВК для учнів5-11 класів проходив тиждень математики. Завданням тижня було підвищити інтерес учнів до навчальної діяльності, до пізнання дійсності та самих себе, а також вихованню самодисципліни та самоорганізації. Впродовж тижня використовувались різні прийоми і форми організації урочної та позаурочної діяльності учнів, які забезпечували підвищення мотивації та пізнавального інтересу учнів, сприяли розкриттю внутрішнього їхнього потенціалу.

Девіз тижня:

Не просто слухати, а чути.

Не просто дивитися, а бачити.

Не просто відповідати, а міркувати.

Дружно й плідно працювати.

Розпочався тиждень з лінійки. Вчитель математики Попович Світлана Андріївна ознайомила  учнів із планом роботи на тиждень, закликала всіх бути активними учасниками дійств, які відбуватимуться в школі протягом тижня.

Увага! Увага!

Послухайте нас!

Тиждень науки

Відкривається в нас.

Тиждень казковий, незвичний.

А зветься він математичний.

Хто розум, увагу, винахідливість має,

Нехай у гостi до нас завітає.

Відкриваємо ми свято

Всіх запрошуєм до нас

І веселих і кмітливих,

І цікавих, і сміливих.

У вівторок бібліотекарем школи Требик А. І. була організована книжкова виставка «Математика – цариця наук». Також учні мали змогу взяти участь у конкурсі ребусів, головоломок та кросвордів «Розгадай, якщо зможеш!», переможцями якого визначені такі учні: Адамчук Ірина (6 клас), Керстюк Іоанн, Слухінська Марина, Ковтун Христина, Мартинюк Анна, Шинкова Емма (7 клас).

У середу та п'ятницю вчителем математики Ковалем А. В. було проведено відкриті уроки  «Раціональні числа. Ірраціональні числа. Дійсні числа» (алгебра, 8 клас) та «Координати на площині» (геометрія, 9 клас).

В програмі тижня була запланована та проведена виставка учнівських стінгазет, присвячених цьому тижню. Учні школи мали змогу ознайомитися з цікавими знахідками та новинками завдяки цій виставці. Найактивнішими виконавцями газет стали Гончарова Наталія, Мартинюк Анна, Костіна Іванна, Шинкова Емма (7 клас), Прикопняк Ілля (8 клас).

У четвер для учнів 7-11 класів було проведено сірниковий турнір, переможцями якого визначено учнів 9 класу Михаліка Богдана (І місце) та Бриндак Анастасію (9 клас).

Шестикласники мали змогу позмагатися за звання «Найрозумнішого» в однойменному інтелектуальному конкурсі. За результатами конкурсу «Найрозумнішими» визнано Давидну Анну (І місце), Дерев’янського Дмитра (ІІ місце), Чернелю Дмитра (ІІІ місце).

Учні 5 класів у п’ятницю взяли участь у позакласному заході "Математичний експрес". Метою конкурсу було залучення учнів до самостійної творчої діяльності, підвищення їх інтересу до математики та предметів, що нас оточують. Переможцями у цьому конкурсі стали такі учні: Костіна Катерина (І місце), Морар Вікторія (І місце), Георгіца Катерина (ІІ місце), Заїка Анна (ІІ місце).

Тиждень пройшов на належному рівні. Діти показали гарні знання, вміння та зацікавленість предметами, навички та творчі здібності. Сподіваємось, що шкільне життя дітей цього тижня було більш цікавим і запам'ятається надовго.