Тиждень початкової школи. День другий - "День математики"

Date: 23 лютого 2022 о 07:11

Є в математиці щось таке,

що викликає людське захоплення

Під таким гаслом в початковій школі  пройшов  другий день  Тижня початкової школи – «День математики».

Навчити дітей бачити красу математики, розвивати інтерес до неї  - одне з найважливіших завдань вчителів початкових класів. Саме з такою метою проведено День цариці наук.

Змагання, конкурси, ігри, вікторини, логічні завдання  розвивали логічне мислення, творчість школярів, вчили бути спостережливими, кмітливими та креативними.

В 1 – 4 класах день розпочався із ранкової зустрічі « Математика всюди». Протягом дня проведено різноманітні змістовні заходи, метою яких було мотивувати дітей до вивчення математики, поглибити здобуті на уроках знання, використовуючи їх під час виконання практичних завдань, формувати в учнів уміння командної взаємодії.

Складаючи математичну мозаїку, фігури танграма, школярі 1 класу ( класовод Колесник М.І.) дійшли висновку, що математика - наука точна і цікава. Першокласники із захопленням працювали з математичними розмальовками від казкових героїв, читали казки про математику.

У 2 класі ( класовод Косташ Г.І.) цікаво пройшла математична вікторина від тітоньки Сови. Другокласники виконували різноманітні композиції з геометричних фігур, розв’язували задачі на кмітливість, відгадували загадки.

Об'єднавшись у команди, юні математики 3 та 4 класів провели математичну інтелектуальну  гру « Хрестики – нулики» ( класоводи Мосейчук О.В. та Самошина В.М.). В азартному змаганні учні розв’язали задачі, розшифровували ребуси, працювали із чарівним танграмом, допомагали інопланетянам, побували в гостях у геометрії. Під час гри учні працювати в команді, поважали чужу думку і відстоювали своє.

Учні  кожного класу проявили свою фантазію та продемонстрували свою роботу у класі.

Сподіваємось, що більшість вихованців початкової школи відчули красу математики, її присутність у нашому повсякденному житті та більш глибоко усвідомили необхідність її вивчення.