ТИЖДЕНЬ ДУХОВНОСТІ В ЛІЦЕЇ

Date: 7 квітня 2023 о 19:40

З метою підвищення якості виховного простору в дусі національно-патріотичного виховання на засадах християнських та загальнолюдських цінностей в Нелиповецькому ліцеї ОЗЗСО з 03 по 07.04.2023 було проведено Тиждень духовності в змішаному режимі за наступним планом:

03 квітня - відкриття Тижня духовності (заст. директора з ВР Федорюк Н.А, пед.-організатор Ранецька Т.С.).

З 04 по 07 квітня відбулися Дні Милосердя та Доброти під гаслом: «МарафонЄдностіБуковини». Скарбниця добрих справ». В ці дні діти були зосереджені на добрих справах та зустрічах з цікавими людьми. Так найталановитіші учні 2 кл. (кл. керівник Колесник М.І.) підготували до пасхальних свят малюнки для наших захисників та передали їх на фронт воїнам-односельцям.

В один з цих днів до закладу завітав з благодійного фонду «Живи, Україно!» Бербека  В.В. з духовною літературою для дітей. Школярі почули цікаві розповіді про «Книгу Книг». Отримали яскраві та змістовні подарунки від фонду.

День 06 квітня запам’ятався  онлайн-вивченням творчості місцевих митців: «В.І. Беженар – художник-писанкар, двічі лауреат премії Президента України». Творчість свого батька презентувала учениця 4 кл. Беженар Є. (керівник Требик А.І.), після чого відбувся майстер-клас «Малюємо писанку».

07 квітня – традиційна шкільна виставка дитячих виробів «Пасхальний передзвін» порадувала яскравими виробами від учнів закладу:

- Литвинюк А. (2 кл.), Литвинюк Д. (5 кл.) - керівник Литвинюк І.М.;

- Антонян А. (3 кл.) - керівник Косташ Г.І.;

- Бурківський Д. (1 кл.) -  керівник Бурківська А.Д.;

- Пархоменко М. (5 кл.) – керівник Ранецька Т.С.;

- Лекар А.,  Навозняк Д. (8 кл.) -  керівник Ранецька Т.С.;

- учні 7-9 кл. (керівник Фустій М.В.)

Упродовж  тижня класні керівники на виховних годинах спілкувалися з дітьми на тему: «Біблія у моєму житті» та здійснили онлайн-подорожі «Сторінками священної Книги».

На уроках образотворчого мистецтва відбувся челендж дитячих малюнків «Малюнок на Біблійну тематику» (Ранецька Т.С.)

Уроки музики (Мафтуляк В.І.) ввели дітей у світ духовної музики «Християнська пісня».

Зав. бібліотекою Требик А.І. традиційно підготувала декілька книжко-ілюстративних виставок під назвою «Дорога добра і милосердя».

Отже,  виховуючи чуйних,  дбайливих,  добрих серцем дітей,  держава матиме світле майбутнє.