Тиждень фізики

Date: 23 квітня 2018 о 14:41

З метою збереження і розвитку інтелектуального потенціалу України, підтримки талановитих школярів та творчої праці вчителів у школі та в позашкільній діяльності з 10.04 по 13.04.2018 р. в Нелиповецькому НВК проходив тиждень фізики.

З метою збереження і розвитку інтелектуального потенціалу України, підтримки талановитих школярів та творчої праці вчителів у школі та в позашкільній діяльності  з 10.04 по 13.04.2018 р. в Нелиповецькому НВК проходив тиждень фізики.

Проведенню тижня  фізики передує велика підготовча робота протягом тривалого часу. Метою організації і проведення різних заходів під час тижня фізики є:

• підвищення інтересу учнів до фізики, розвиток ініціативи, учнівської творчості;
  • виховання в учнів потреби щодо використання науково-популярної літератури та інших джерел інформації для поповнення знань;
  • поглиблення знань учнів.

Тиждень розпочався інформаційною лінійкою, на якій учні школи були ознайомлені з планом  проведення тижня. Ще один із видів позакласних заходів – фізичні вікторини,які в цікавій формі знайомлять учнів з явищами природи, з розмаїттям застосування законів фізики в техніці, з цікавими дослідами. Фізичні вікторини поглиблюють і розширюють знання учнів, сприяють розвитку логічного мислення, прививають інтерес до предмету, які проводились під час уроків фізики.

Протягом всього тижня фізики у різних класах демонструвалися науково-популярні відеофільми з фізики На початку тижня була оголошена акція: «Врятуй природу», під керівництвом вчителя фізики були створені еко-бокси для збору використаних батарейок.

Учениця 9 класу Рижа Ангеліна – випустила стінгазету «Фізика – навколо нас» і продемонструвала її. Вчитель фізики Коваль О. В.  провела пропедевтичні заняття для учні 4-5 класів на теми «Сила тертя», «Ланцюгова реакція», «Магнітні явища», «Коротке замикання».

Серед учнів 8-го класу проведено інтелектуальну гру «Двобій інтелектів». Вчителем фізики проведено відкритий урок в 11 класі «Фізичні         основи

ядерної енергетики». Серед учнів 7-11 класів проведено конкурс             «Розгадай ребус»

Переможці та активні учасники тижня фізики були  нагородженні грамотами. Підсумки проведення тижня фізики підведено на  загальношкільній лінійці у кінці навчального тижня і розміщено на шкільному сайті.  Інформація  містить фотографії з найцікавішими моментами предметного тижня  тісної співпраці вчителя та учнів.

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 20.08.2002 №467 “Про проведення Всеукраїнського фізичного конкурсу “Левеня”,  двоє учнів  7  класу взяли участь у конкурсі.

Найактивнішим  учасниками тижня були такі учні: Попович Іваана (8 клас); Рижа Ангеліна (9 клас); - Боднар  Іван  ( 10 клас)  , учні  8 класу.