Про виконання плану заходів з підтримки ментального здоров’я учасників освітнього процесу (грудень 2023)

Дата: 19 грудня 2023 о 12:12, Оновлено 19 грудня 2023 о 13:17
155 переглядів

Ментальне здоровя – це стан щастя та добробуту, в якому людина реалізує свої творчі здібності, може протистояти життєвим стресам, продуктивно працювати та робити внесок у суспільне життя. Тому в  Нелиповецькому ліцеї ОЗЗСО активно продовжується робота у рамках проєкту «Коло підтримки «Як ти?»

Упродовж грудня щотижня на тематичних лінійках відбувалися та відбуваються психологічні хвилинки, де діти отримують корисні знання з покращення ментального здоров’я (практ. психолог Федорюк Н.А.)

Щодня кожен класний керівник  контролює  стан дітей в своїх класах, спілкується на дану тему також і під час виховних годин.

Стало нормою для вчителів-предметників починати урок з питання «Як ви?», «Як настрій?» «Що турбує?»

Упродовж місяця соціальним педагогом Балинським В.А. проводилось дослідження стану дітей, вивчалися їхні вміння щодо толерантного ставлення один до одного. Зроблено висновки та надано рекомендації всім учасникам освітнього процесу.

Понеділок цього тижня розпочався з інформаційних лінійкок (педагог-організатор Ранецька Т.С.), де діти 1-4 та 5-11 класів мали змогу ще раз почути про ментальне  здоров’я та методи боротьби з поганим настроєм (практ. психолог Федорюк Н.А.)

Практичним психологом постійно при проведенні зустрічей з дітьми наголос робиться на вплив позитивного мислення на здоров’я та успішний розвиток людини.

За планом з 18 по 22 грудня в 11, 8 та 5 кл. - години психолога «Позитивне мислення: щастя, здоров'я, успіх».

15.12.2023 – групове  консультування батьків, педагогів (батьківський всеобуч) «Про емоції та почуття: просто і доступно» (заст. директора з виховної роботи Федорюк Н.А.)

Отже, дбаймо про ментальне здоров'я, щоб легко справлятися з життєвими стресами, щоб реалізувати свої здібності  та легко навчатися й працювати.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.