Тиждень початкової школи

Дата: 13 березня 2023 о 19:19, Оновлено 13 березня 2023 о 19:45
121 перегляд

Цікаво, весело та пізнавально з 27 лютого по 03 березня в ліцеї пройшов Тиждень початкової школи, який розпочався організаційною лінійкою, де учнів познайомили з планом роботи на тиждень (керівник МО В.М. Самошина).
Протягом дня проведено пізнавальні хвилинки «Історія моєї школи».
Другий день тижня - діти розв'язували математичні ребуси, складали математичну мозаїку, школярі 1 кл. (кл. керівник В.М. Самошина) дійшли висновку, що математика - наука точна і цікава.
На пошуки математичних скарбів відправилися учні 2 кл. (кл. керівник М.І. Колесник).
Об'єднавшись у команди, юні математики 3 кл. (кл. керівник Г.І. Косташ) відповідали на питання вікторини, демонструючи вміння з предмету та кмітливість. Неймовірні пригоди чекали їх під час математичного квесту. Зупиняючись на інтелектуальних станціях, вони виконували завдання Цариці наук.
Учні 4 кл. (кл. керівник О.В. Мосейчук) змагалися у грі «Розумники й розумниці» , під час якої відповідали на цікаві запитання про математику.
По класах проведено конкурс аплікацій «Геометрія навколо тебе», діти працювали з математичними розмальовками від казкових героїв.
День чарівних компліментів – третій день тижня, який розпочався із ранкової зустрічі «Компліменти, компліменти… найчарівніші моменти». Цікавими були перерви позитиву «Комплімент кожному».
Маленькі 1-класники випробували себе в ролі флористів, створюючи «Букет компліментів для вчительки». Хлопчики створили «Букет компліментів для дівчаток», а дівчатка «Букет компліментів для хлопчиків».
2-класники провели гру «Так» чи «Ні», писали компліменти батькам.
До 3-класників на тренінгове заняття завітала пані Ввічливість. Під час заняття діти пригадали слова ввічливості, вчилися говорити один одному приємні, ласкаві слова.
У 4 кл. пройшла пізнавальна година « День компліменту».
Четвертий день – День книги. Ідеальний день, щоб заблукати у гарній книзі. 1-класники розпочали свій день із ранкової зустрічі «Мої улюблені книги».
Цікавою була гра-вікторина «Казкові герої».
2-класники обмінялися інформацією «Як виникла книга» та насолоджувалися тишею під час читання.
3-класники провели «Парад літературних героїв» та вікторину від Казкової Бабусі «В гостях у казки».
Учні початкової школи переглянули відеоролик «Пам'ятники книгам», взяли
участь у майстер-класі, де поділилися своїм досвідом читання книг та розмалювали улюблених казкових персонажів.
П’ятий день – День здоров’я розпочався з ранкової зустрічі «Здоров’я – всьому голова». Ігри, конкурси, руханки та численні бесіди протягом дня дозволили учням усвідомити необхідність ведення здорового способу життя.
У 1 кл. проведено «Гра-мандрівка до країни Здоров’я».
У 2 кл. - ділова гра «Зупинка у Місті Здоров’я».
У 3 кл. - година спілкування «7 правил здорового способу життя» та «Веселі старти».
У 4 кл. - година спілкування «Хочеш бути здоровим? Будь!»
Вже по завершенню тижня можна сказати, що сподівання учасників на отримання позитивних емоцій справдилися.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.